gateoftec.com

B2B e-ticaret portalıdır. Portalımıza üye olan firmalara sağlanacak olan hizmetlere üyelik paketlerimiz bölümünde yer almaktadır.

gateoftec.com hangi avantajları sunar?

gateoftec.com, Sürekli ARGE sayesinde yüksek Alexa, Pagerank değerlerinden dolayı, firmanıza ait profil bilgilerinizin internette bulunması kolaylaşır ve rakip firmalara göre sektördeki sıralaması daha üstte olur. Bu da size aynı sektörde bulunduğunuz firmalara göre bulunurluk açısından çok büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Yurt dışında bulunan önemli B2B e-ticaret portallarına firmanızın kaydı yapılarak ürünleriniz bu portallar da da talep olarak yayınlanacaktır. Bu yurt dışına ihracat yapma anlamında firmanıza yardımcı olacak ve yurt dışındaki firmalarla bağlantı kurmanızı sağlayacaktır.

Firmalar tarafından siteye eklenen talepler tarafınıza e-mail yoluyla da gönderileceği için bu firmalara yanıt vermede bir öncelik hakkına sahip olacaksınız.

Firmanızın eklediği talepler portalımızın ana sayfasında da yayınlanacağı için, hem müşteriye ulaşma oranı artacak hem de bu talebiniz arama motorlarında sizi üst sıralara taşınmasına yardımcı olacaktır.

Firmanıza ait ürünler portalımızın ana sayfasında da belirli sürelerde de sergilenecek bu da yine firmanız için sektörünüzdeki diğer firmalara göre avantaj sağlayacaktır.

Ekonomi Bakanlığı tarafından %70 devlet desteği sağlanan B2B siteler listesinde uygulanan teşvik TEC tarafından uygulanmaktadır.

Marka bilinirliği sağlar.

E-Ticaret portalında kurumsal firmalara ve kobilere yeni bir pazarlama kanalı açar.

Firmaların ürünlerinin dünya pazarında yer almasını sağlar.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin iç ve dış pazarda büyümelerini ve yeni müşteriler kazanmasını sağlar.

Evrensel tecrübelerini Türk ihracatçısı ile paylaşarak büyümelerine katkı sağlar.

100’ün üzerinde sektör, 1000’in üzerinde alt sektörde sizler için analiz çalışmaları yapar.

Seo çalışmaları sonucunda firma ürünlerinin google sıralamasında üst sıralarda yer almalarını sağlar.

Ürünleriniz ve hizmetleriniz, yüksek değerlerimiz sayesinde üst sıralarda yer alır. İnternette bulunmaları kolaylaşır.

Beklemeden acil hizmet garantisi sunar.

Yabancı firmaların Türkiye’deki firmalar ile hızlı ve sağlıklı iletişim kurmalarını sağlar.

Firmanıza özel müşteri temsilcisi ile doğrudan teknik destek olanağı sunar.

İstediğiniz 2 ülkede sektörünüz ile ilgili Pazar araştırması yapar.

İhracat yapmak istiyorsunuz fakat yapamıyor musunuz?

GATEOFTEC ’in tecrübeli ve işinde uzman dış ticaret ekibi sayesinde bugün dünyanın 7 kıtasın ve 206 ülkesinden gerçek alım talepleri toplamakta ve siz müşterilerimize sunmaktayız.

İhracat yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yapmanız gereken sadece bir gateoftec.com üyeliği açmak ve alım talepleri bölümünden gerçekliği test edilmiş taleplerimize teklifler sunmak. Sonrası için arkanıza yaslanın ve yurt dışı müşterilerimizle ihracat hedeflerinizin temellerini atın.