100 Uluslararası ekonomik organizasyonda stantlarımız yardımı ile dağıtım yapmak
84 Yurt içi fuarda stand açarak dağıtım

Türk İhracat Rehberi neden yer almalısınız?

Türkiye Markasına Katkıda Bulunan bir yayının içinde olacaksınız.
Fiyat Maliyet çalışmasına göre verdiğiniz en ucuz reklam çalışması olacak. Bu adette reklam yapmanın maliyetlerini tek, tek burada açıklamak uzun sürecektir. Profesyonellere ulaşan bir yayında Referans olarak gösterebileceğiniz bir çalışmanız olacak.

Bu çalışma aynı zamanda Ekonomi Bakanlığı stratejilerini destekleyen yapısı gereği Reklam ve Tanıtım desteğinden yararlandırılacak ve %50 bedeli hiç bir işlem yapmadan teşvik kapsamında alınmayacaktır.

Sizin için profesyonel bir tasarım İngilizce ve Rusça olarak hazırlanacaktır.

Yurt Dışında bir fuara gidiş geliş uçak bileti fiyatına yüzlerce fuara gideceksiniz… 170 ülkede kartvizitinizi dağıtmanızın maliyeti nedir.

1 yurt dışı fuarda firma olarak yer almanın maliyeti nedir?

Yurt dışı fuar veri tabanına sahip olabilmek ve danışmanlık hizmetinin maliyeti nedir.
Maliyeti karşılaştırabilecek muadil bir ürün olmadığı eşsiz bir mecra olduğu için bu rehber de Yer almalısınız.
Turkishexpodirectory.com veri tabanında yer alan 1 milyonu aşkın firma arasından seçilen önemli firmalara ulaştırılacak olan bu çalışmanın aynı zamanda elektronik ortamda e-katalog versiyonu da yayınlanacak olup Bu e-kataloglar Internet ortamında bu 5 milyon kullanıcının hizmetine ayrıca sunulacak. Türk İhracat Rehberi katılımcıları ayrıca DVD her ay yeni versiyonu basılacak ayrıca yayına hazırlanırken, Yayını beklemeksizin gateoftec.com web sitesinde yer alacak Türkiye’den ithalat yapmış ve yapmak için başvurmuş olan 250 bin kullanıcı ile hemen temasa geçebilecek.

Bu yayın Türkiye hakkında basılmış en çok âdete sahip yayın olarak bir yıl içinde 1.000.000 Dağıtım ile Guniess Rekorlar Kitabına girecektir. Rekabetin her geçen gün arttığı çağımızda, en temel sorunumuz pazar payımızı korumak, hedefimiz ise bu payı arttırmak ve iyi bir konuma gelmektedir. Bilindiği gibi bunu gerçekleştirmenin

En önemli koşullarından biri “doğru iletişimdir“dir.

Kısıtlı zaman ve bütçe ile doğru kişiye, en kısa zamanda, en ekonomik ve uğraşsız ulaşabileceğimiz bir kaynağın varlığı da herkesin arzusudur. İşte bu ihtiyaca cevap verebilmek için GATEOFTEC, sizlere ürün ve hizmetlerinizi en doğru şekilde tanıtabilecek ve her an ulaşabileceğiniz bir bilgi kaynağı olan İhracat Rehberleri’ni hazırlamaktadır. Binlerce sanayi ve ticaret kuruluşunun, güncel bilgileriyle, Dünyanın yıl boyu güvenle başvurabilecekleri bir bilgi kaynağı konumundadır. Ayrıca yüksek tirajı sayesinde reklam verenler milyonlarca potansiyel alıcıya ulaşıyor.

Böylece birim maliyet bakımından da en ekonomik reklam mecrasını kullanmış olacaklardır. İhracat Rehberlerine kayıt yapan firmalar, rehberin geniş yurt dışı dağıtımı ve internet hizmetlerinden de yararlanmış olacaklardır.

Ücretsiz dağıtımı yapılacak 1.000.000 DVD Türkiye ye ait en yüksek baskı sayısı adedi dir.

Türk İhracat Rehberi MALİYETİ NEDİR?

Rehber Üyelik Bedeli GATEOFTEC platformunda sadece Rehber üyeliği tercih edecekseniz.

Yıllık 3999 TL  1000 TL si ihracat destekleri felsefesine uygun olarak alınmamaktadır

Ödeyeceğiniz tutar 1999 KDV Dahil

5 Yıllık 40,000 TL yerine 19,990 TL  10,000 TL si Devlet Desteği olarak alınmamaktadır

Ödeyeceğiniz tutar 9,999 KDV Dahil

Kimler Katılabilir?

İhracat yapan tüm şirketler ve gerçek kişiler!

60,000 Ekonomi Bakanlığının verilerine göre ve TİM kayıtlı ihracatçılar

27.444 T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’na kayıtlı yabancı sermayeli şirket

14.289 Uluslararası ticaret yapan B2B site ve platform

10.512 İhracat operasyonlarında çalışan lojistik, gümrükleme ve danışmanlık şirketi

6350 Turistik tesis, acente, farklı destinasyona hizmet eden organizasyon ve turizm şirketi

980 Yurt dışında bireysel katılımın teşvik edildiği fuara katılan ihracatçı şirketlerimiz.

942 Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı birlik dernek vakıf ve sivil toplum kuruluşu

865 Yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonu yapan organizatör firma

631 Yerli yabancı hava yolu, gemi taşımacılık ve kargo şirketi

 

Türk İhracat Rehberinin Faydaları

İhracat Analizi;
Firma ihracata hazır mı? durumu ne?, Üretim, teslimat gümrük, nelere ihtiyacınız var. Ürürünüz ile ilgili gerekli sertifika, test ve tescil varmı, ürününüze uygulanan gümrük kuralları nelerdir. Şirket yapınız, mali durumunuz, web, dijital yapınız, ihracata uygunmudur? 150 Analiz kriterine uygun testiniz yapılıyor.

800 Bin yabancı alıcıya tanışmak için hoş geldin MAİLİNGİ

Yıllardır attığımız maillerle sizleri sıkmış olabiliriz. Bazen size ulaşan bu mailler bir çok firma için yeni bir başlangıç ve iş birliğinin başlangıcı oldu. Biz bu hikayeler ile geçen on yılda yüzlerce kez sevindik. Bazen kızdınız istemediniz. Bu gün bu mailer sizin için atılacak. Tüm Türkiye deki ithalat ve ihracat şirketleri ile yurtdışında uluslararası ticaret ile uğraşan GATEOFTEC  veri tabanın daki firmalara Türkçe – İngilizce – Rusça – Fransızca – Arapça  mailinizi  göndereceğiz

PAL Potansiyel Alıcı Listesini hediye ediyoruz.

Önce NACE kodunuzu ve GTİP belirleyeceğiz. Sonra dünyada gerçek zamanlı uluslararası ticaret veri tabanlarından bu kodlu ürünleri kim nereden almış. Bu ürünlerin ithalatını yapmış. Bu ithalatı yapan firmaların isimleri ve web siteleri neler. Bu firmalara nasıl ulaşacaksınız. Üke size sizin ürününüzü 2010 – 2017 yıllarında kim satın almış kim ithal etmişse bu firmaların listesini vereceğiz.Bundan iyi bir başlangıç planı olur mu?

Dünyadaki çalışan tüm  B2B listesine ulaşım

Hiç yurtdışı B2B listelerine ulaşmayı denediniz mi? Biz denedik. Listelere ulaşmak başlı başına bir sorun google ile aradığınızda karşınıza çıkan ilk 100 en iyi 10içinde bile ulaşılamayanlar çıkıyor. E-ticaret siteleri hatta SEO optimizasyonu ve matetagları ile şaşırtan binlerce siteyle uğraşıyorsunuz. Ücretliler ücretsizler işe yarayanlar sadece açılmış olanlar. Bu listeyi size tüm bu çalışmaların sonunda 2 ayı aşkın bir çalışma ile 3 arkadaşımız hazırladı. Size hediye ediyoruz.

Dünyadaki çalışan tüm  Ticari İstihparat listelerine ulaşım

Dünyanın neresinde hangi firma hangi ürünün kimden kaça ne zaman aldı. Alıyor. Bu bilgiler günün sonunda doğru okunduğunda ürünü satarken ihtiyacınız olan ana veri kaynağıdır.450 sitede istediğiniz ülkede istediğiniz sektörde aradığınız bilgiye ulaşmanızı sağlamak için size veriyoruz. Size hediye ediyoruz.

Türk İhracatçısının Daha çok mal satması için Çalışan 2. projeyiz. 

Evet ne yazık ki 2.’yiz ve bundan memnunuz. Çünkü 1. TİM Türk İhracat Meclisi, Özel sektör olarak gücümüzün el verdiği ve sizlerin katılımı ile büyüyen ve daha çok yabancıya ulaşmaya çalışan her kurum kişi ve firmaya teşekkür ediyoruz. Bu arada İhracatçınınhedef kitlesine ulaşmasını sağlayacak 1. ve Tek reklam aracıyız.

İhracat Bilgi Talebinde ve Firma Bilgi İsteğinde bulunabildiğiniz Tek Proje

Her telefonunuzda size yardım etmek isteyen ekibimiz ile size yardım etmek için çalışan uzmanlarımız ileTürk İhracat Rehberi senede 2 hedef ülkeniz için ayrıca data talebinde bulunabildiğiniz Tek projedir. Size sürekli firma ve Potansiyel müşteri listeleriverebilen tek firmadır.