NEDEN GATEOFTEC

Kobilerin ihracat sorunlarının çözümü GATEOFTEC size

1) İletişim sorunlarının çözümünü sağlamaktadır. Özellikle kobilerin dil bilen sürekli iletişimi sağlayacak hedef pazar uzman personel sorununu çözer. Bununla birlikte numune ve stand çalışmaları ile firmanın numunesini 365 gün o ülkede müşteri adaylarına sergileme bilgi verme işlemlerini sürekli yapar.

2) Mobilite – vize – seyahat sorununu çözer. Hedef pazarda müşteri ile aranızda görüşme ve numune trafiği ile birlikte ziyaret sorununu çözer. Özellikle yurtdışı seyahat ve maliyet problemrinden kurtarır.

3) Hukuk ve pazara giriş problemlerini çözer. Ürün satış teslim ve pazarın ihtiyacı olan bilgi belge döküman ve gümrük bilgilerini kaynağında çözer

4) Lojistik – Teslimat – Tahsilat sorunlarını çözer. Turkish Expo Center hedef pazarda o ülke yasa ve kanunlarına göre temsil edilir. Bu yapısı gereği alıcı ile Türk Kobi arasında sorun çözücü yol gösterici önceden bilgi ve mevzuat hakimiyeti alıcı hakkında yerinde istihbarat sorunlarını çözecektir.

5)  Güven sorununu çözer. Özellikle kobilerin ekonomik ve insan kaynakları sorunları nedeni ile bu çalışmalar da yaptığı hatalar Türk Kobilerine ve ihracatçılarına olan güvende zafiyet oluşturmaktadır. Bu zafiyet yerinde Turkish Expo Centerlar ile çözülecektir.

6) B2B platform ile dijital iletişim sorununu çözer. Günümüzde güncel bilgi ve ürün teşhiri konusunda hala Türkiye de web sitesi olmayan ihracatçı vardır. Daha önemlisi güncellenmeyen dil desteği olmayan siteler ile ihracat dönemi kapanacak ve ihracatçılarımızın Company Profile hazırlanarak 5 dilde tanıtım ve e-ihracat desteğine sahip olacaklar

7) Güncel Bilgi ve Haberler ile Arz Talep bilgilendirme sorununu çözer. Ülkemizde hala bir çok kuruluşun ve web portalın güncel olmayan ihale arz ve talep bildirimleri ile ihracatçımızı oyalama sorununa son verecektir.

8) Ticari Bilgi Sorununu çözer. Türkiye de ilk kez ticari istihbarat veri merkezi ile ihracatçımız istediği sektör ve ülkedeki bilgiye GTİP – SEC – NACE koduna göre uluslararası veri merkezlerinden alınmış kontrol edilmiş bilgi hizmeti sunacaktır.

9) Türk İhracatçısının kriz problemini çözer. Günde 1 milyon mail, 5 bin telefon, 10 bin insert, 100 fuar ile 24 saat TÜRKİYE: POTANSİYELİNİ KEŞFET sloganı ile Türkiye ve Türk ihracatçısının dünya ile iletişimini sağlayacağız