NEWSGATE

İHRACAT PAKETİ

gateoftec.com

“İhracat yapmak istiyorsunuz. Ancak yolun başındasınız. Nasıl ve nereden başlayacağınıza karar verdiniz. NEWSGATE size sürekli bilgi akışı sağlayacak, yönlendirecek, ihracat hakkında her türlü bilgiye ulaşmanızı sağlayacak. Daha önemlisi size olası müşteri listeleri, hedef pazar analizleri ve bir yıl boyunca yurtdışı talepleri ulaştıracak üyelik paketidir.”

İhracat Analiz ve Anketi

Firmaların ihracat profilinin çıkması ve doğru anlatım için firmanın kendisine sorması ve cevaplaması gereken onlarca soru ve cevaba ihtiyaç var. Bu anket tamamen GATEOFTEC ürünü ve personeli ile sizlerle yapılacak. Bu anket ve firmanız konusunda yapılan araştırma sizin ihracat seviyeniz için referans oluşturacak.

Company Profile

Şirketin kendini ihracat alanında doğru tanıtması için COMPANY PROFİLE hazırlaması gerekiyor. Bu profili ne kadar net ve ihtiyaca uygun hazırlarsanız ihracat için doğru bir başlangıç yapmış olacaksınız. Üstelik İngilizce. Bunu uzman İGEME personeli ile hazırlayacaksınız.

B2B Kayıt Çalışması

Dünya ticareti hızla dijitalleşmekte veri kaynakları çoğalmakta bunlara ulaşmak ve doğru adresi bulup bu mecralarda yer almak başlı başına bir çalışma gerektiriyor. Dünya üzerinde 4000 dolayında siteden bunu 150 siteye indirmek ve bu listeyi oluşturmak ise günlerce süren bir çalışma gerektiriyor. Sizin için yaptık ve bu listeyi size sunuyoruz.

İhracat Veri Tabanı

İhracat yapmak istiyorsunuz bu durumda ilk ihtiyacınız PAL (Potansiyel Alıcı Listesi), bunu oluşturmak, doğru dataya ulaşmak başlı başına kaos. Bu kaostan sizi kurtaracağız. GTİP ve NACE kodlarınız üzerinden potansiyel müşteri listesi oluşturup size sunuyoruz.

Expo Mailing

Her şey hazır. Dünya ve Türkiye’nin sizi tanıması gerekiyor. O zaman yapılacak iş GATEOFTEC veri tabanında kayıtlı 650.000 (Tüm Dünyada) ihracat odaklı çalışan firmaya ben buradayım demek. Bunu da sizin için mailing ile GATEOFTEC yapacak.

365 Gün İhracat, İthalat, İşbirliği Ve Arz Taleplerine Ulaşma İmkânı

Tüm dünyada sürekli takip ile güncel, arz talep ve işbirliği teklifleri ile sizin ilgilendiğiniz destekleri ilk kez siz göreceksiniz. Ayrıca sizin için oluşturulacak izleme ve takip site ve portal bilgileri üstelik Türkçe edineceksiniz bilgiyi.

Size Özel Ürün Analizi Ve Matris

Ürettiğiniz bir ürün için sektör raporu hazırlayarak tüm dünyada en çok satılan ülkeler alıcı firma listelerine kadar kapsamlı bir sektör raporunuz olacak

Size Özel Hazırlanmış İhracat İş Planınız

İhracat için gün gün bir planınız olsa ne güzel olmaz mı? artık olacak

Müşteri Paneli Ve Ürün Tanıtım Ekranı

gateoftec.com firmanızı tanıtan yazı resim ve iletişim bilgileriniz ile dünyada bilinirliğinizi internette ayak izinizi artıracaksınız. Üstelik bunu 4 dilde yapıyor olacaksınız.

Ücretsiz İhracatta Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi

Konunun uzmanlarından 1 günlük eğitim alacaksınız ki bu eğitim bile tek başına bu bedele satılıyor

NEWSGATE

İHRACAT PAKETİ
$3250
$ 649 +KDV
  • Analiz, Tanıtım, Data, Kayıt, Haberci, Arzlar-Talepler, Üyelik
  • 1 yıllık üyelik paketi 2020 yılına özel olarak teşvik ve ödemelerin aksaması, dövizde yaşanan hareketlilikten dolayı yerli ve milli üretimin desteklenmesi adına %80 teşvik paketinden rakiplerimizin aksine kaynağında yararlandırıyoruz. 2400TL+KDV ile yararlanmak için HEMEN ARAYIN, WEB 'den alın.
2019